KARDELEN MASAJ VE GÜZELLİK SALONU | Gaziantep masaj | Gaziantep masaj salonları
HAKKIMIZDA


KARDELEN MASAJ SALONU | GAZİANTEP MASAJ SALONU

 

 

VİP ODALARIMIZDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

NOT: MUTLU SON MASAJ YOKTUR MUTLU SON İÇİN ARAMAYINIZ. SAĞLIK MASAJI YAPIYORUZ SEVİYESİZ KİŞİLER LÜTFEN ARAMASIN !

 

Gaziantep masaj salonu

 

Kardelen Masaj Salonu olarak, kurulduğumuz günden bu yana Gaziantep masaj salonu olarak müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında İsveç Masajı, Thai Masajı, Aromaterpi Masajı, Spor Masajı, Selülit Masajı, Doku Masajı, Refleksoloji ve Bölgesel Masaj gibi birçok hizmeti gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile, profesyonel çalışma gerçekleştiren masöz ve masörleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 

GAZİANTEP MASAJ SALONU

 

Siz de Gaziantep masaj salonu hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Gaziantep masaj salonu çalışmalarımızı öğrenebilirsiniz. VIP odalarımızda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Gaziantep masaj salonu ekibimiz, bay - bayan tüm müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

 

GAZİANTEP MASAJ SALONU FİYATLARI

 

Gaziantep masaj salonu olarak 30 dakikası 100 TL, 1 saati 150 TL'den müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Köpük banyosunu ise 200 TL'den müşterilerimizle buluşturuyoruz. Siz de 0530 049 25 97 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Tecrübeli masaj personellerimiz ile müşterilerimize hizmet sunmaya hazırız.

 

ÖNEMLİ UYARI: MUTLU SON MASAJ YOKTUR

 

Çalışmalarımız kapsamında yalnızca sağlık masajı gerçekleştiriyoruz. Mutlu sonlu masaj gibi hizmetlerimiz yoktur. Lütfen bu gibi konularla ilgili firmamızı aramayınız.

 

Siz de Gaziantep masaj merkezi, Gaziantep masaj salonu, Gaziantep masaj, Gaziantep masajcı, Gaziantep masör, Gaziantep masöz, Gaziantep uygun fiyatlı masaj, Gaziantep bayan masajcı, Gaziantep erkek masajcı, Gaziantep masaj fiyatları, Gaziantep ucuz masaj ve buna benzer tüm çalışmalarımız için hemen arayın.


ETİKETLER


gaziantep masaj , gaziantep masaj salonları , gaziantepte masaj , gaziantep masör , gaziantep masöz, gaziantep masaj salonu , gaziantep masaj salonu , gaziantep uygun fiyata masaj , gaziantep masajcılar , gaziantep bayan masajcı , gaziantep bayandan masaj , gaziantep masaj fiyatları, gaziantep masaj salonları , ,    YETKİLİ

Yeşim Hanım - Musa Bey

    TELEFON

0530 049 25 97

    FAX


    GSM

0530 049 25 97

    WEB


    ADRES

gaziantep masaj salonu / Gaziantep

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

64886

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLERValid XHTML 1.0 Transitional