Ajda Tarım ve İş Makinaları | istanbulda pancar hasat makinası satışları | istanbulda pancar yükleme makinası satışları | istanbulda mısır silaj makin
HAKKIMIZDA


Ajda Tarım ve İş Makinaları

 

Ajda Tarım ve İş Makinaları içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

 

Ajda Tarım ve İş Makinaları olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

Misyonumuz,

 

Ajda Tarım ve İş Makinaları olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


Vizyonumuz,

 

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

 

istanbulda pancar hasat makinası satışları , istanbulda pancar yükleme makinası satışları , istanbulda mısır silaj makinası satışları , istanbulda balya makinası satışları , istanbulda ikinci el hasat makinası satışları , istanbulda ikinci el pancar yükleme makinası satışları , istanbulda ikinci el mısır makinası satışları 


ETİKETLER


istanbulda pancar hasat makinası satışları , istanbulda pancar yükleme makinası satışları , istanbulda mısır silaj makinası satışları , istanbulda balya makinası satışları , istanbulda ikinci el hasat makinası satışları , istanbulda ikinci el pancar yükleme makinası satışları , istanbulda ikinci el mısır makinası satışları,    YETKİLİ

Ömer Kara

    TELEFON

0 544 684 1529

    FAX


    GSM

0 532 621 67 00

    WEB


    ADRES

yenişehir mah. bıkmaz sok. dumankaya konsept. 2/12 D: 1 blok 34912 pendik istanbul / İstanbul

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

2103

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional