Elibol Tesisat | İnegöl Kanal Açma|İnegöl Gider Açma|İnegöl Tıkalı Gider Açma |İnegöl Elibol Tesisat |İnegöl Kaçak Su Tespiti|İnegöl su kaçak servisi
HAKKIMIZDA


Elibol Tesisat

Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ve tıkanıklıkları ileri teknoloji ürünü kameralı cihazlar veya dinleme detektörleri ile noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağı tespit edilebiliyor, ev yada iş yerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyor.

Özel solüsyonlar ile su sızıntısını giderebiliyoruz yada sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma , kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz. Pis su kaçağı tespiti için kameralı cihaz, temiz su kaçağı için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz.

Su kaçağı bulma konusunda kendimize güveniyoruz, referanslarımız bunun kanıtıdır. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu sektörde fark yaratmak ve uzun soluklu olmaktır. Bu amaçla su kaçakları tespitinde en son teknolojileri takip ediyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Zaman ve para kaybetmeye son artık, Hızlı güvenilir Su kaçağı Tespiti

Tesisatınızdaki su kaçakları, su sızıntıları çok kısa bir sürede tespit edilir ve onarılır. Kameralı ve diğer gelişmiş cihazlar yardımıyla kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı yapılır. Bu sayede onarım masrafından tasarruf edersiniz. Pis su kaçağı ve temiz su kaçakları için farklı tespit cihazlarımız vardır. Müşterilerimizin bizi ayakta tuttuğunun bilinciyle su kaçaklarını tespit ve onarımında çok titiz çalışıyor ve teknolojik olarak en gelişmiş ve uygun araç gereçli kullanıyoruz.


ETİKETLER


İnegöl Kaçak Su Tespiti , inegöl alt yapı malzemeleri , bursa su tankları , inegöl tesisat kaçakları, inegöl Kalorifer Kaçakları , inegöl Islak Yüzey Kaçakları, inegöl Havuz Kaçakları ,    YETKİLİ

Abdullah Elibol

    TELEFON

0538 362 09 80
0543 843 39 86

    WEB


    ADRES

Süleymaniye Mah. Yesilbursa Cad. 52/A İnegöl / Bursa

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

1601

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional