CEYLAN TARIM
HAKKIMIZDA


CEYLAN TARIM

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.


ETİKETLER


aydın geneli tarım, aletleriaydın geneli tarım makinalar satışı, aydında tarım makinaları alım satımı, aydında ikinci el tarım makinaları, aydında ziraat aletleri alım satımı, aydında ziraat aletleri alım satım ve takası, aydında kaliteli tarım aletleri, aydında uygun fiyata tarım aleti satışı, aydında 2. el tarım aletler, aydında tarım aletleri fiyatları, aydında satılık tarım makinaları, aydında ziraai araçlar, aydında sıfır tarım makinası satışı, türkiye geneli tarım aletleri, ,    YETKİLİ

Yılmaz CEYLAN

    TELEFON

0543 428 0375

    FAX

0545 545 9671

    GSM

0542 596 1053

    WEB


    ADRES

Sanayi Sitesi C/Blok No:16 Bağarası / Aydın

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

1986

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional