Seher Hanım Temizlik
HAKKIMIZDA


Seher Hanım Temizlik

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.

Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.


ETİKETLER


diyarbakır da temizlik ürünleri satışı yapanlar, diyarbakır da temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da toptan temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da perakende temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da temizlik malzemeleri satışı yapanlar, diyarbakır da toptan temizlik malzemeleri satanlar, diyarbakır da perakende temizlik malzemeleri satanlar, , diyarbakır da kağıt dispanseri satışı yapanlar, diyarbakır da kağıt dispanseri satanlar, ,    YETKİLİ

Mehmet Ali Bey

    TELEFON

0545 512 02 54

    WEB


    ADRES

Peyas Mahallesi Mezopotamya 356. Sokak No:2 Kayapınar/Diyarbakır / Diyarbakır

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

288

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional