Cağ-Et Erzurum Cağ Kebabı
HAKKIMIZDA


 

İstanbul Et Restaurant

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren Cağ-Et Erzurum Cağ Kebabı olarak bizler lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri bir arada bulabileceğiniz ferah alanlarda sizlere keyifli vakitler geçirme olanağı sunuyoruz. Hem Türk hem de Dünya mutfağından esinlenilmiş olan farklı lezzetleri bir arada bulabileceğiniz menülerimizle uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiğimiz Ordu’da benzersiz bir restoran olarak sizlere ulaşıyoruz. Bu sayede İstanbul cağ kebabı sektörünün önde gelen firmalarından biri olan bizler tüm ürünlerimizin alımında ve hazırlanmasında göstermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını alıyoruz.

 

Restaurant İletişim

İstanbul Et yemeklerini yemek için herhangi bir restorana gitmek yerine et lokantasına gitmeyi tercih eden zevk sahibi ve damak tadına düşkün siz müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek bir çalışmayı ortaya koyabiliyoruz.İstanbul Et Lokantası Menü çeşitliliğimiz sayesinde farklı et yemeklerini yemek isteyenlerin bir arada ferah salonlarımızda vakit geçirmesini sağlarken kaliteden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her zaman aynı gün hazırlanan yiyeceklerle en taze ve doğal lezzetleri de sizlerle buluşturuyoruz.


ETİKETLER


İstanbul da Et Lokanta firması, İstanbul da kebab fiyatları, istanbul da cağ kebabı fiyatları, istanbul et döner fiyatları, istanbul da kuzu çevirme fiyatları, büyükçekmece et lokanta firması, büyükçekmece kebab fiyatları, büyükçekmece et döner fiyatları, büyükçekmece kuzu çevirme fiyatları, büyükçekmece cağ kebabı fiyatları ,    YETKİLİ

Kürşad Seylan

    TELEFON

05302921631

    WEB


    ADRES

Avrupa Cad Pınartepe Mah No 87 Büyükçekmece, İstanbul / İstanbul

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

645

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional