Nil Yapı
HAKKIMIZDA


Trabzon Çatı Sistemleri

NİL YAPI olarak, konumuz olan çatıyı, bir bütün olarak algılıyor, çatıyı örten tüm ana ve detay parçaları arasında optimum uyumun sağlanması gereğine inanıyoruz. Ancak bütünleşik bir sistem sayesinde çatının optimum fonksiyonelliğe ulaşabileceğini savunuyoruz.

trabzon çatı firması Bu yüzden kiremit ve detay parçaları bizim için sürekli bir araştırma-geliştirme konusu haline gelmektedir. trabzon  çatı izolasyon fiyatları Model tasarımlarında su sızdırmazlık,  modüler kilitlenme sistemi, sağlamlık, montajda hız gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra estetiğin geliştirilmesi ile farklı görsel boyutlara ulaşmanın da gerekli olduğunu biliyoruz. 

 

Çatı Sistemleri Fiyat

trabzon oluk Fiyatları İşinde uzman çatı ustası ekibimizle her türlü çatı sistemi yapımı, çatı kaplama, çatı yalıtımı, çatı su izolasyonu ve çatı tamiri hizmetleri vermektedir. söğütlü çatı sistemleri En uygun fiyata en kaliteli işçilik ve en ekonomik fiyat politikası ile daima müşteri odaklı çalışmaya devam edeceğiz.


ETİKETLER


trabzon da yapı firmaları, trabzon da çatı izolasyon firmaları , trabzon da oluk imalat firması, trabzon da çatı tamir firmaları , trabzon da çatı mantolama firmaları, söğütlü yapı firmaları, söğütlü çatı izolasyon firmaları, söğütlü oluk imalat firması, söğütlü çatı tamir firmaları, söğütlü çatı mantolama firmaları,    YETKİLİ

KERİM YEKİD & ÖMER ATALAY

    TELEFON

05464771538

    WEB


    ADRES

YEŞİLTEPE MAH. OYMAN CAD. NO:59 PALMİYE SİTESİ Merkez / Trabzon / Trabzon

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

137

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional