Deniz Temizlik Ofisi | Diyarbakır Temizlik | Diyarbakır Temizlikçi
HAKKIMIZDA


Diyarbakır Temizlik

Deniz Temizlik Ofisi  eski yıllardan  bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Diyarbakır İçten Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. Diyarbakır Kaliteli Ofis Temizlik ismi ile bu zamana kadar sizler sayesinde bu sektörün içerisindedir.
 

Diyarbakır Temizlikçi

Diyarbakır Ofis Temizlik olarak hiçbir dönemde kazanç amaçlı faaliyet göstermedik,müşteri esaslı çalışmalarımıza her bölgede devam etmekteyiz.  Diyarbakır Temizlikçi  ismi ile  başarılarla dolu geçirdiğimiz  aynı amaç doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmeyi planlamaktayız.


ETİKETLER


bağlar da temizlik işi firması, bağlar da inşaat sonrası temizlik firması, bağlar da daire temizlik firması, bağlar da fabrika temizlik firması, bağlar da ofis temizlik firması, diyarbakır temizlik iş fiyatları , diyarbakır inşaat sonrası temizlik fiyatları, diyarbakır daire temizlik fiyatları, diyarbakır fabrika temizlik fiyatları, diyarbakır ofis temizlik fiyatları, ,    YETKİLİ

MEHMET CAN ARSLAN - MERVE ARSLAN

    TELEFON

05331326616

    WEB


    ADRES

MEVLANA HALİT MAHALLESİ 394.SOKAK ÖĞRETMENLER SİTESİ A BLOK NO:6 Merkez / Diyarbakır / Diyarbakır

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

418

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional