SELEN FİLTRE
HAKKIMIZDA


Mersin Filtre 

Mersin oto filtre firması Otomobil filtreleri birden fazla filtre içerir. Her bir filtrenin önemli bir görevi vardır ancak hepsinin ortak görevi ise “arındırmak”tır. Mersin oto filtre fiyatları Tüm bu filtreler, kimi zaman akla hiç gelmese de, aslında bir otomobilin verimli bir şekilde çalışmasında son derece önemli bir donanım olma özelliğindedirler.

Mersin Oto Filtre

Mezitli oto filtre fiyatları Bu filtrenin amacı çok basittir. Temel olarak motora giden havanın ayrıştırılması görevini yerine getirir. Bu sayede motorun daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Uzun vadede bu filtre ise çok büyük avantaj sağlar. Mezitli oto yedek parça satış firması Çünkü aracın yakıt verimliliğini üst düzeyde tuttuğundan dolayı gereksiz masrafı da ortadan kaldırır. Dolayısıyla da bu filtrenin düzenli olarak temizlenmesi ve gerektiğinde yenilenmesi gerekir.


ETİKETLER


mersin de oto filtre firması, mersin de oto filtre fiyatları, mersin de oto madeni yağ fiyatları, mersin de oto yakıt filtresi fiyatları, mersin de oto yedek parça satış firması, mezitli oto filtre firması, mezitli oto filtre fiyatları, mezitli oto madeni yağ fiyatları, mezitli oto yakıt filtresi fiyatları, mezitli oto yedek parça satış firması,    YETKİLİ

ALİ SELEN & HATİCE SELEN

    TELEFON

0538 932 46 46

    WEB


    ADRES

ATATÜRK MAHALLESİ 31091 SOKAK.MEZİTLİ MERSİN( YENİ BELEDİYE YE VARMADAN ESKİ HAL SOKAGINDAYIZ) Merkez / Mersin / Mersin

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

584

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional