Kafkas Soğutma |Ankara Soğutma |Sincan Soğutma
HAKKIMIZDA


 

Ankara Soğutma 

Firmamız, uzun yılı aşkın bir süredir profesyonel soğutma ekipmanları, soğuk odalar split soğutma grupları, market reyonları konusunda ciddi bir deneyime sahiptir. Son derece nitelikli uzmanlarımız, aşağıdaki alanlarda geniş kapsamlı bilgiye sahiptir:

Mühendislik, kurulum, servis, yenileme, cihaz kullanım eğitimi

Soğutma Endüstrisi

Her türlü soğutma ekipmanını, yenilikçi, tüm belgeleri mevcut olan tesisimizde, öncelikle kendi üretim hatlarımızda test etmekteyiz.

Standart Soğutma Ekipmanları, Soğuk Oda Kapıları, Yedek parçalar, müşterilerimize tedarik ettiğimiz diğer ürün gruplarıdır.

 

 

Soğutma iletişim

Konularında eğitim almış ilgili alanlarımız kapsamında sertifikaları olan teknik ekibimiz ve günümüz teknolojisini son derece takip eden el aletleri ve güler yüzlü ekibimiz sorunlarınızı son derece çözebilecek kapasitede ve müşterilerimizide konularında hiçbir bilgi saklamadan bilgilendirmektedir. Firmamız  7/24 servis hizmeti vermektedir. Firmamız referansları ve teknik bilgi donanımı yönünde her geçen yıl büyümeye devam etmektedir.

  

 


ETİKETLER


ankara da endüstriyel soğutma firmaları, ankara da sanayi tipi buzdolabı fiyatları, ankara da soğuk hava depo fiyatları, ankara da market reyonu fiyatları, ankara da donduma makinesi fiyatları , sincan endüstriyel soğutma firmaları, sincan sanayi tipi buzdolabı fiyatları, sincan soğuk hava depo fiyatları, sincan market reyonu fiyatları, sincan dondurma fiyatları,    YETKİLİ

Yakup Kapıdangiren

    TELEFON

0 538 325 07 62

    WEB


    ADRES

Ayaş Cad. Ayakkabıcılar Sitesi Çağrışım Sok. No:47 SİNCAN / Ankara

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

155

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional