Şahin Tekniker Elektrik
HAKKIMIZDA


Şahin Tekniker Elektrik adresi, telefon numarası, çalışma saatleri

Karabük'de hizmet veren Şahin Tekniker Elektrik adresine, telefon numarasına ve çalışma saatlerine Sanal Şirket'ten ulaşabilirsiniz.

Karabük Elektrikçiler ismi ile yıllardan beri elektrik sektöründe hizmet göstermekteyiz. Karabük Mahallesi Bahçelievler Caddesi Çamlık Altı İhlas Sitesi A Blok Kat 1 Daire No:7 adresinde bulunan Şahin Tekniker Elektrik, elektrik bakım, elektrik arıza onarım, elektrik tamir gibi hizmetler ile müşterilerinin karşısındadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için 08.00-21.00 saatleri arasında şirketimize gelerek geçmişte ve halen yaptığımız hizmetlerimize bakabilirsiniz.

Şahin Tekniker Elektrik adresini ve verdiği hizmetleri Sanal Şirket aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Karabükde Elektrik Bakım hakkında Sanal Şirket sayfasına yorum yapabilir, düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Şahin Tekniker Elektrik 05434323823 telefon numarasından direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.


ETİKETLER


Karabük Elektrikçiler, Karabükde Elektrik Tamiri, Karabük Elektrik Bakım, Karabük Elektrik, Karabük Merkezde Elektrikçi, Karabük Merkezde Elektrikçi, Karabük Merkezde Elektrik Bakım, Karabük Merkezde Elektrik Bakım, Karabük Elektrik Onarım, Karabük Merkezde Elektrik Onarım,    YETKİLİ

MUSA ŞAHİN

    TELEFON

05434323823

    WEB


    ADRES

Karabük Mahallesi Bahçelievler Caddesi Çamlık Altı İhlas Sitesi A Blok Kat 1 Daire No:7 Merkez / Karabük / Karabük

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

357

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional