Gizem İnşaat & Elektrik & Tesisat
HAKKIMIZDA


Çeşmede tesisat firması, Çeşmede elektrik, Çeşme inşaat firması, Çeşme elektrikçi 

Gizem İnşaat & Elektrik & Tesisat olarak Çeşmede tesisat firması, Çeşmede elektrik, Çeşme elektrikçi ve Çeşme inşaat faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 
 

Gizem İnşaat & Elektrik & Tesisat olarak kurulduğumuz günden bu yana, üstlendiğimiz tüm projelerde kalıcı çözümler oluşturarak her ihtiyacı hızlı bir şekilde giderdik. İzmir'in Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren firmamızla çeşitli tesisat projelerinde müşteriye özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Belirlenen bütçeye en uygun ve en kaliteli ürünleri kullanarak uzun ömürlü tesisat sistemlerini gerçekleştiriyor, konutlarınız ve iş yerleriniz için en güvenli ortamları oluşturuyoruz.
 

ÇEŞMEDE TESİSAT FİRMASI

Sadece tesisat değil, arıza ve montaj ihtiyaçları halinde de müşterilerimize hizmet veriyor, hızlı ve güvenilir çözümleri sunuyoruz.

Her türlü konut ve iş yerinin yanı sıra AVM inşaat projeleri fabrika inşaatları ve plaza inşaatları gibi projelerde de bugüne de yer aldık ve yer almaya devam ediyoruz.

Çalışmalarımız kapsamında toplu konut elektrik tesisatı, elektrik tesisatı yenileme, fabrika elektrik tesisatı, ofis elektrik tesisatı kurulumu ve ev elektrik tesisatı kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.
 

ÇEŞME ELEKTRİKÇİ

İlk etapta keşif çalışmalarını yürüterek tesisatı gerçekleştirilecek mekanın ölçülerini alıyoruz. Çalışmalar sonrası projeyle ilgili teklifimizi sunuyoruz. Teklif onayını aldıktan sonra sözleşme yapıyor ve projeye başlıyoruz. Taahhüt ettiğimiz sürede projeyi sonlandırıyor ve projeyi teslim ediyoruz.
 
Gizem İnşaat & Elektrik & Tesisat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin beklentilerinin farkında olarak, onları mağdur etmeyecek şekilde çalıştık. Üstlendiğimiz tüm projeleri başarıyla tamamlayarak teslim ettik.

ÇEŞME İNŞAAT FİRMASI

Gizem İnşaat & Elektrik & Tesisat firmamızı Atatürk Bulvarı İnkılap Cad. Vergi Dairesi Gözde Eczanesi Yanı No:107-D Çeşme / İzmir adresinde ziyaret edebilir, bizlere 0532 731 9629 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede hizmetlerimize dair bilgi alabilir ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

ETİKETLER


İzmir İnşaat, İzmirde İnşaat Firması, İzmir Elektrik, İzmirde Elektrikçi, İzmir Tesisat Firması, Çeşmede İnşaat, Çeşme İnşaat Firması, Çeşmede elektrik, Çeşme Elektrikçi, Çeşmede Tesisat Firması, ,    YETKİLİ

YILMAZ KESKİN

    TELEFON

0532 731 9629

    WEB


    ADRES

Atatürk Bulvarı İnkılap Cad. Vergi Dairesi Gözde Eczanesi Yanı No:107-D Çeşme/izmir / İzmir

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

319

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional