Çorluda taksi, Çorluda taksici, Çorluda en yakın taksi, 7/24 taksi, taksi durak numaraları
HAKKIMIZDA


Çorluda taksi, Çorluda taksici, Çorluda en yakın taksi, 7/24 taksi, taksi durak numaraları

ÇORLUNUN TAKSİSİ olarak Çorluda en yakın taksi, 7/24 taksi, taksi durak numaraları, hastaneye yakın taksiler hizmeti sunuyoruz.

ÇORLUNUN TAKSİSİ olarak, kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı Tekirdağ Çorlu'da ve çevresinde sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, gitmek istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Çorluda en yakın taksi, 7/24 taksi

Siz de ÇORLUNUN TAKSİSİ firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede taksimizi adresinize çağırabilir, kısa süre içinde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Çorluda taksi durak numaraları

Muhittin Mah. Şinasi Kurşun Cad. 1/1 Çorlu , Tekirdağ adresinde bulunan firmamıza 05452256282 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan taksimizle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Çorluda taksi, Çorluda taksici

Siz de Çorluda en yakın taksi, Çorluda acil taksi, Çorluda 7/24 taksi, Çorluda en yakın taksi durağı, Çorluda taksiciler, Çorluda en yakın taksici numaraları, Çorluda taksi durak numaraları, Çorluda 7/24 açık taksiler, Çorluda hızlı taksi, Çorluda hastaneye yakın taksiler için hemen arayın.


ETİKETLER


Çorluda en yakın taksi, Çorluda acil taksi, Çorluda 7/24 taksi, Çorluda en yakın taksi durağı, Çorluda taksiciler, Çorluda en yakın taksici numaraları, Çorluda taksi durak numaraları, Çorluda 7/24 açık taksiler, Çorluda hızlı taksi, Çorluda hastaneye yakın taksiler,    YETKİLİ

Mahmut Acar

    TELEFON

05452256282

    FAX


    GSM

05452256282

    WEB


    ADRES

Muhittin Mah. Şinasi Kurşun Cad. 1/1 Çorlu , Tekirdağ / Tekirdağ

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

209

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional