Mezitli Asansör Montaj Gold Asansör
HAKKIMIZDA


Gold Asansör | Mezitlide asansör bakımı, montajı, tamiri, onarımı yapanlar

Gold Asansör | Mezitlide asansör bakımı, montajı, tamiri, onarımı yapanlar

Gold Asansör olarak, kurulduğumuz günden bu yana Mersin - Mezitli'de müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında asansör bakımı, asansör montajı, asansör tamiri, asansör onarımı ve revizyon işlemleri gerçekleştiriyor, müşterilerimizin en hızlı ve güvenli şekilde istedikleri katlara ulaşmasını sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR BAKIMI

Gold Asansör olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda asansör bakımı gerçekleştiriyor, asansörlerin periyodik bakımlarını üstlenerek asansörlerin kullanıma devam etmesini sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR MONTAJI

Mezitli'de ve çevresinde asansör montajına ihtiyaç olduğu anda müşterilere hizmet sunuyor, yapıların asansör ihtiyaçlarını hızlı şekilde gideriyor ve montaj işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisini tam olarak anlayarak çözüm üretiyor ve mağdur olmalarını engelliyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR TAMİRİ - ONARIMI

Mezitli ve çevresinde arıza yapan asansörlerin tamirini ve onarımı da üstleniyor ve müşterilerimizin yaşadıkları asansör sorunlarını çözüyor, en hızlı çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları garantili olarak gerçekleştiriyor, ileride herhangi bir problem çıkması halinde teknik destek sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR REVİZYONU

Siz de Gold Asansör ayrıcalıklarından yararlanmak ve çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. DENİZ MAH. 49283 SOK. NO:14/B MEZİTLİ/MERSİN adresinde yer alan firmamıza 90 (542) 449-3349 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Siz de Mezitlide asansörcüler, Mezitlide asansör arıza bakım, Mezitlide periyodik asansör bakımı,Mezitlide asansör arıza bakımı yapanlar,Mezitlide asansör şirketleri,Mezitlide engelli asansörü imalatçıları, Mezitlide engelli asansörü bakımı yapanlar, Mezitlide hastane asansörü satanlar,Mezitlide yük asansörü satanlar için hemen arayın.


ETİKETLER


Mezitlide asansör bakım, Mezitlide asansör montajı, Mezitlide revizyon, Mezitlide asansör tamir, Mezitlide asansör onarım,    YETKİLİ

DEMHAT YANANER

    TELEFON

05424493349

    FAX


    GSM

05424493349

    WEB


    ADRES

DENİZ MAH. 49283 SOK. NO:14/B MEZİTLİ/MERSİN / Mersin

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

547

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional